top of page

Hea maitse üritused

Pidulik vastuvõtt restoranis GLORIA

Gurmeeõhtusöögid


Nagu meie bändi nimest (Gourmet Duo) võib järeldada, sobime suurepäraselt pidulikele gurmeeõhtusöökidele muusikaliseks numbriks. Samal ajal, kui toit pakub maitsemeelele naudingut, hoolitseme meie hinge eest.Konverentside avamine, lõpetamine või vahepalaIgale konverentsile annab väga palju juurde muusikaline aktsent.
Just nendelt üritustelt oleme saanud väga positiivset tagasisidet.

Kuni selleni välja, et see on olnud parim osa konverentsist.
  Mine võta kinni.

Juubelid ja sünnipäevad

Kõige auväärsem juubel, kus on olnud au esineda, oli akadeemik Mihhail Bronšteini 90.juubel Eesti Teaduste Akadeemia saalis Toompeal. Meelde tulevad ka kaks 40ndat sünnipäeva, mis toimusid ühel ja samal õhtul Pikal tänaval ning kus jõudsime mõlemal üritusel üles astuda nii meeleoluks kui ka tantsuks. :)Ütleme kohe ära, et meie repertuaarist puuduvad tuntud šlaagrid nagu "Sinine vilkur", "Õllepruulija" või muu seesugune. Samas on meie lugude listis täiesti olemas Raimond Valgre paremik ja muidugi Uno Naissoo ja Olav Ehala laulud. Ei saa me üle ega ümber Frank Sinatra, Diana Kralli või Ella Fitzgeraldi kullafondist. Ei ole me veel näinud tühja tantsupõrandat, kui kõlab "Ei me ette tea" või "Nagu võõrad öös" või "Ütle millal tuled sa". Kui on pidu, siis on pidu!

Pulmad

Rõhutame veelkord, et me ei ole tüüpiline rahvaliku pulma bänd, kuid kui on soov pakkuda külalistele midagi veidi erilisemat, hingeminevat ja meeldejäävat, siis on Gourmet Duo või Gourmet Duo Plus just see õige valik.Saame väga edukalt hakkama ka pulmatseremoonia muusikalise osaga ning hiljem õhtul meeleolu tekitamise ning eheda tantsupeoga, kus on esindatud nii valsid, rumbad, foksid, jived kui ka swing.

bottom of page